Hakkımızda

Hakkımızda

by r00t

2009 yılında İzmir’de kurulan Megapol Poliüretan, poliüretan hammadde ve elastomerleri üreten bir firmadır. Ürünlerimiz, kullanım alanı, kullanım koşulları ve özel müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilir.
Seramik, maden, mermer ve genel sanayi sektörlerine yönelik standart ürünlere ilave olarak, sahada yaşanan problemlere ve performans ihtiyaçlarına göre tasarlanmış yenilikçi ürünler, çalışmalarımızda önemli bir yer tutmaktadır.
Üretim sahamız prepolimer üretimi, kalıp tasarım ve üretimi, yüzey işlem, talaşlı imalat, ekstrüzyon, enjeksiyon ve sıcak döküm bölümlerinden oluşmaktadır.
Öncelikli hedefimiz ürün ve hizmet sunduğumuz her alanda, yenilik ve çözüm üretmektir. Bu nedenle tasarım, üretim ve Ar-Ge faaliyetlerimizin tümü müşteri odaklı planlanmakta ve yürütülmektedir.
Megapol Poliüretan, kendi bünyesinde özel amaçlı hammaddeler geliştirmekte ve üretmektedir. Ülkemiz için bir ilk olan bu özellik, Megapol’ün kullanım yerine ve performans ihtiyacına uygun hammadde ile ürünlerini üretmesine ve müşterisine sunmasına imkân sağlamaktadır.